Вести Останати — 12 мај 2014
Видео од Финалето на Државното првенство во ракомет

Финалниот натпревар од Државното првенство во ракомет помеѓу екипите на ООУ Владимир Полежиноски и ООУ Ванчо Прке беше следен и од страна на националниот сервис на МРТ.Погледнете го видеото од овој натпревар на нашите ракометарки.

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *