ДЕЛЧЕВО ТРЧА ЗА ЗДРАВ ЖИВОТ(ВИДЕО)

На 24 мај 2015 година во Делчево ќе се одржи Првата улична трка насловена„Делчево трча за здрав живот“.Пријавувањето за настанот ќе трае до 5 мај 2015, а сите заинтересирани кандидати можат да се пријават на следниов линк http://goo.gl/w53F7w.

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *