Вести Останати — 27 мај 2014
Доделување на медалите од Државното првенство во атлетика

Во прилог ви го доставуваме видеото од церемонијата на доделување на медалите од одржаното Државно првенство во атлетика во Куманово.

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *