Вести Останати — 23 мај 2014
Забава со Новак Ѓоковиќ

Новак Ѓоковиќ освен што е врвен тенисер,голем хуманист е и одличен комичар.Погледнете го видеото со Новак Ѓоковиќ и насмејте се малку!

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *