Вести РК Делчево — 14 август 2014
Резултатите од првиот ден на Скопје куп 2014

Завршија натпреварувањата од првиот ден на младинскиот турнир Скопје куп 2014
10592964_933406503351915_5507684328251630775_n

извор:Скопје куп 2014

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *