Галерија — 18 април 2014
РК Делчево со своите идоли

На натпреварот Металург – Барселона и ЖРК Вардар СЦБ Борис Трајковски – ЖРК Подравка, РК Делчево беше во навивачките редови и ги бодреше своите идоли.  После натпреварот имавме можност да се сликаме со нашите идоли.

Галеријата од слики можете да ја погледнете подоле.

 

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *