Роденден — 25 септември 2014
Среќен роденден Ана!

Претседателката на РК Делчево денес го прославува својот роденден.Целиот тим на РК Делчево и го честита роденденот и и посакува многу здравје, среќа и убави мигови исполнети со фамилијата и се разбира со самиот клуб. Ти благодариме за несебичноста , подршката и залагањата во ракометот.Среќен роденден Ана!

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *