Роденден — 18 октомври 2014
Среќен роденден Моника!

Моника Крстевска,десниот бек на РК Делчево денес го слави својот 16-ти роденден.Целиот тим и посакува многу среќа, здравје и успешна спортска кариера!

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *