Вести РК Делчево Роденден — 03 февруари 2015
Среќен роденден Сандра!

Голманот на РК Делчево Сандра Митевска денес го прославува својот 17-ти роденден.Целиот тим и посакува  многу здравје ,среќа и успешна спортска кариера.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН САНДРА!

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *