Вести РК Делчево — 12 мај 2015
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН СИМОНА!

Симона Димовска ,левиот бек  на РК Делчево, денес го прославува својот 18-ти роденден.Целиот тим и посакува многу среќа,здравје и успешна спортска кариера.СРЕЌЕН РОДЕНДЕН СИМОНА!

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *