Вести РК Делчево — 26 ноември 2014
СРЕЌЕН РОДЕНДЕН ТЕОНА!

Теона Димитровска денска го прославува својот 13 ти роденден.Целиот тим на РК Делчево и посакува многу среќа, здравје и успешна спортска кариера!

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *