Вести Останати — 20 февруари 2015
Столе Стоилов-најуспешен спортист за 2014

На 18-тата манифестација на Златна Бубамара, каде се доделуваат награди и признаниа за најуспешните во изминатата година, ракометарот на Вардар и македонски репрезентативец Столе Стоилов доби признание за најуспешен спортист за 2014

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *