Галерија — 21 мај 2014
Фото галерија од Државното првенство во атлетика

Во Куманово на Државното првенство по атлетика ООУ Ванчо Прке освои златен и сребрен медал.Во прилог се дел од фотографиите.

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *