ЧЕСТИТО ПОЛУМАТУРА!

РК Делчево на сите полуматуранти им посакува успех во понатамошното школување и успешна спортска кариера.Во прилог погледнете ги нашите полуматуранти.

 

Слични натписи

Сподели

(0) коментари

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *